Wypoczynek

Poznaj świat egzotycznych motyli z bliska

Motyle swoją niepowtarzalną, barwną urodą, budzą powszechny zachwyt i podziw wielu bystrych obserwatorów świata przyrody. 

Zdając sobie sprawę z wyjątkowości tych przepięknych, uskrzydlonych owadów, stworzyliśmy miejsce, które zarówno jest ich domem jak i ogromną atrakcją dla miłośników motyli.

   

Niepowtarzalne miejsce, wypełnionej barwami egzotycznych motyli z całego świata

Motylarnia w Rozewiu, została przygotowana i zorganizowana w taki sposób, aby odwiedzający ją turyści, mogli mieć bezpośredni kontakt z motylami, które swobodnie latają i przemieszczają się po wewnętrznej przestrzeni budynku latarni. 

Egzotyczne motyle z całego świata, dostępne są zatem dla państwa, dosłownie na wyciągnięcie ręki, ponieważ, jak pewnie doskonale wiecie, mają one w zwyczaju przysiadać na ramieniu, głowie i innych dostępnych dla nie miejscach ludzkiego ciała. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów i kruchej, filigranowej budowy, zupełnie nie boją się kontaktu z człowiekiem.

  

Na czym polega  wyjątkowość Motylarni w Rozewiu i jak się przygotować do jej zwiedzania? 

    

W Motylarni pod Latarnią Morską Rozewie, stworzyliśmy dla nich specjalny, sprzyjający ich rozwojowi mikroklimat oraz warunki, które jak wiemy, są dla motyli optymalnie najlepsze. Dzięki temu, odwiedzający nasz obiekt turyści, mogą skorzystać z atrakcji największej i jedynej w swoim rodzaju motylarni w Polsce. 

Po więcej szczegółów, zapraszamy państwa na stronę domową Motylarni w Rozewiu, która znajduje się pod adresem internetowym https://motylarnia-rozewie.pl/. Odwiedzającym nas osobom, radzimy ubrać się na tą okoliczność jak najbardziej kolorowo, ponieważ zwiększa to znacznie szansę na to, że motyl lub też kilka z nich, przycupnie na chwilę na ich ramieniu. Te chwile są niewątpliwie bezcenne i godne zapamiętania. 

Wspaniały i wyjątkowy świat motyli. Magia, którą warto uwiecznić. 

Na co jeszcze możecie państwo liczyć, wybierając Motylarnie, jako obiekt swoich turystycznych podróży i wypraw w nieznane? Możecie być pewni tego, że dowiecie się sporo na temat życia i funkcjonowania motyli w ich naturalnym środowisku oraz zyskacie podstawową wiedzę dotyczącą ich budowy, cyklów rozwojowych i systematyki. 

W tym celu wykorzystujemy między innymi tzw. okna pojawienia, które służą rzeczywistej demonstracji etapu przeistoczenia się poczwarki w pięknego motyla. Waszemu zwiedzaniu, towarzyszył i asystował będzie, świetnie wykwalifikowany przewodnik, który również mógł będzie udzielić wam wiarygodnych  odpowiedzi na pytania, jakie na pewno pojawią się w waszej głowie w trakcie zwiedzania Motylarni pod Latarnią Morska Rozewie.

Zwiedzania Motylarni oraz atrakcje, jakie są z tym związane. 

Przede wszystki  jednak, będziecie państwo mieli okazję wraz ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi, na własne oczy ujrzeć setki niesamowicie ubarwionych motyli, które nie występują w Polsce i na żywo, można je spotkać jedynie w najodleglejszych zakątkach świata. Panujący w obiekcie tropikalny klimat, służy głównie zachowaniu optymalnych warunków bytowych naszych uskrzydlonych owadów, lecz drugim jego ogromnym atutem jest fakt, że sprzyja on również zdrowiu i dobremu samopoczuciu odwiedzających nas gości.