Kobieta Polecane

Na czym polega theta healing?

Metoda Theta Healing umożliwia uzdrowienie na wszystkich poziomach życia: emocjonalnym, psychicznym, duchowym i fizycznym. Emocje, myśli i emocje bezpośrednio wpływają na ludzkie szczęście, zdrowie i relacje, a negatywne myśli przyciągać mogą niepożądane zdarzenia. Dzięki metodzie Theta Healing można dotrzeć do swojej podświadomości i pozbyć się lęków, niepokojów i złych myśli, które blokują nasz rozwój.

Metoda Theta Healing – jak działa?

ThetaHealing to metoda natychmiastowego uzdrawiania na wszystkich poziomach życia: fizycznym, duchowym, mentalnym i emocjonalnym. Terapeuci uzdrawiający theta wprowadzają zarówno odbiorcę, jak i siebie samych w stan theta. W ten sposób terapeuta jako obserwator monitoruje i wpływa na procesy kwantowe.

Metoda Theta Healing przynosi wiele korzyści w życiu codziennym. Pomaga nauczyć życia bez strachu, złości, strachu i nienawiści. Dzięki tej metodzie uwolnić można się od klątw, zaklęć i złych energii. Wpłynąć może również na ytuację finansową, poprawiając finanse lub pomagając w znalezieniu pracy. Wchodząc w stan Theta, poprawia się zdolność mózgu do przyswajania wiedzy (nauka języków obcych), a także można w łatwiejszy sposób znajdować rozwiązania problemów, patrząc na nie z innej perspektywy. Metoda Theta Healing redukuje stany chronicznego zmęczenia, stresu i depresji. Dzięki uwolnieniu endorfin można poczuć się dobrze, przyciągać „bratnie dusze” lub odnaleźć miłość.

Zastosowanie Theta Healing – Katarzyna Szafranek

Stan Theta osiąga się, gdy dostosuje się swoją świadomość, aby połączyć się ze Stwórcą podczas głębokiego relaksu lub medytacji. Stan ten można także osiągnąć nakazując podświadomości współtworzenie określonego celu, na przykład czytania czy uzdrawiania. Pozostając w głębokim stanie theta, otwiera się drzwi do uzdrowienia, zrozumienia i manifestacji. Ważne jest zatem, aby być świadkiem uzdrawiającej energii Stwórcy, aż do zakończenia procesu. Nic nie dzieje się w przyrodzie bez obserwacji i świadków. Nasze umysły przyjmują jako prawdę to, co przybiera formę wzmocnionej wizji. Stając się taką wizją, uzdrowienie zostaje zaakceptowane jako rzeczywistość zarówno przez nas, jak i przez samego Stwórcę. Dlatego w tej metodzie ważna jest umiejętność wizualizacji, każdy z nas ją posiada i może ją rozwijać. Wizualizacja to tak naprawdę czynność, którą wykonujemy każdego dnia i w każdej chwili naszego życia. Około 90 proc. bodźców zmysłowych dociera do ludzkiego mózgu poprzez zmysł wzroku, a połowę wspomnień stanowią obrazy. Wizualizacja jest zatem zawsze aktywna, niezależnie od tego, czy jest się tego świadomym i głęboko się o tym myśli, czy też nie. Widzenie oczami umysłu jest duchowym narzędziem tej metody, która rozwija także wszystkie inne zdolności intuicyjne.

Ważne jest aby trafić na certyfikowanego terapeutę i nauczyciela metody Theta Healing, jak np. Pani Katarzyna Szafranek, dzięki której można maksymalnie wykorzystać swoją wyobraźnię i wewnętrzną wizję, co jest kluczem do planowania i wdrażania swoich osobistych planów oraz zachodzenia pozytywnych zmian w swoim życiu.